Μικτες: ΕΠΣ Σερρών-ΕΠΣ Ηρακλείου 0-2

Την ήττα που σημαίνει και αποκλεισμό από το Final Four γνώρισε η ομάδα Νέων της ΕΠΣ Σερρών από την ΕΠΣ Ηρακλείου με 0-2, στον αγώνα που έγινε στην Μίκρα στην Θεσσαλονίκη. Στο 39ο λεπτό ο Κουτεντακης με μια ψιλοκρεμαστο κεφαλιά έκανε το 0-1 για την Κρητική ομάδα. Στο 54ο λεπτό ο Σιψης έχασε καλή ευκαιρία για την ισοφάριση. Στο 68ο λεπτό ο Σμπώκος έκανε το 0-2 για την ΕΠΣ Ηρακλείου.

ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ (Γιάννης Κόκκινος): Γκαϊδατζάκης, Τζελέπης, Γιαγτζόγλου, Μυλωνάς, Μακράκης (82΄ Μάδι), Βαλαβανίδης (71΄ Βεντούζης), Αλεξιάδης (53΄ Κυριακίδης), Νέος, Χατζηπαυλίδης, Σιψής, Αποστολόπουλος.

ΕΠΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Γιάννης Χατζησεβαστός): Ψιμόπουλος, Σμπώκος, Μανιουδάκης, Πακιουδάκης (56΄ Στακάκης), Γκίκας, Κουτεντάκης (86΄ Βοργιάς), Παπαδάκης, Σαβουϊδάκης, Μαμουλάκης, Ροδίτης (82΄ Λίλο), Τσαμπουράκης (74΄ Ζηδιανάκης)