Γ’Εθνική: Δεν άλλαξε η κορυφή, Σκούταρι-Καβάλα 1-1 -(Highlights)

Δειτε πάνω μέσω του Kirkas tv τις φάσεις και τα γκολ του αγώνα Ελπίς  Σκουταρεως-Καβαλα 1-1.

Η κορυφή δεν άλλαξε στο πρωτάθλημα της Γ’Εθνικής, μετά την διεξαγωγή της 5ης αγωνιστικής. Σε ένα παιχνίδι που τα είχε όλα εκτός από νικητή, Ελπίς Σκουτάρεως και Καβάλα αναδείχτηκαν ισόπαλοι με 1-1, στο δημοτικό γήπεδο Σερρών, για το πρωτάθλημα της Γ’Εθνικής. Ο Νέστορας Στεφανίδης με πέναλτι έκανε το 1-0 για την Ελπίδα και άνοιξε το σκορ στο 53ο λεπτό. Ο Βαλαβανόπουλος για τους Καβαλιώτες ισοφάρισε στο 86ο λεπτό σε 1-1 που ήταν και το τελικό σκορ. Ο Απόλλωνας Παραλιμνίου άφησε δύο βαθμούς στην Ελευθερούπολη και έφερε λευκή ισοπαλία 0-0 κόντρα στον Αετό Ορφανού. Διπλό στη Δράμα πήρε ο Today’s Μ.Α.Καρπερής με 0-2 κόντρα στον Ξηροπόταμο. Ο Γκόγκας στο 17ο λεπτό έκανε το 0-1 και ο Χριστοφορίδης το 0-2. Διαβάστε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα.